Uudised

DALĂŤ PODCAST

Räägime teadlikust seksist ja seksuaalsusest

🎧 DALÍ PODCAST #14: räägime teadlikust seksist ja seksuaalsusest tantrapaari, koolitajate ja seksuaalteemade propageerijate Margus Saarmeti ja Kristiina Sauliga 🎧

Seekordne saade on minu jaoks isiklikult väljaspool mugavustsooni. Olen küll avameelne ja jagan enda kohta päris palju infot, kuid seksuaalsest sedavõrd avameelselt, vabalt ja ausalt ma rääkinud pole.

Margus Sarmet ja Kristiina Saul

Suurimad voodihirmud on kõigil meestel tegelikult ühised

Mida mehed voodis kõige rohkem kardavad?

Meestel on tohutu sooritusärevus. Meedia ja porno on loonud ühiskonnas on kuvandi, et  kui sa oled õige mees, on sul kohe nipsust kõva, nii et jookse või läbi seina sellega. Selle mõju on kohutav! Kui mees usub, et tal peab hetkega ja kõige peale kõvaks minema ja naine ka ootab sama,

Rinnad – naise armastuse keskus!

Igal naisel on soov olla märgatud ja armastatud. Kuid kas teadsid, et suurt rolli selles mängivad ka sinu rinnad? Kui tunned, et armastus ja enesega rahulolu kaarega mööda käivad, on see häirekell, mis näitab, et pilk tuleks heita vedi allapoole – ega rinnad ole tähelepanuta jäänud. Kuidas oma armastuse allikas taas elule äratada?

Learn2Love juba aasta koolides!

Meil on hea meel teada anda, et Learn2Love.org on juba ligi aasta koolides erinevatele vanuserühmadele seksuaalsusest ja seksist rääkimas käinud. Vastuvõtt koolides õpilaste poolt  on olnud ootamatult soe ja eriti soojaks teeb südame see, kui lapsed ise paluvad õpetajatel meid tagasi kutsuda. Seega olemegi oma koolides esitletavat programmi laiendanud, nii et iga kord ikka uus ja huvitav oleks.

naistejutud

Lean2Love.org kĂĽlas saatel Naistejutud! Kuula ja naudi!

Lean2Love.org kĂĽlas saatel Naistejutud! Kuula ja naudi!

Täna on Dagmar Lambil «Naistejuttude» stuudios külas suisa kaks meest! Muuhulgas ka seksuaalsusest kõneleva ja noortele suunatud veebisaidi taga olevad Margus Sarmet ja Sven Truupõld avavad, mida nad seksist on õppinud, kuidas on see nende maailma mõjutanud ning paljastavad ka, milline naine on voodis tõeliselt hea.

error: Alert: Sisu on kaitstud!