Uudised

Rinnad – naise armastuse keskus!

Igal naisel on soov olla märgatud ja armastatud. Kuid kas teadsid, et suurt rolli selles mängivad ka sinu rinnad? Kui tunned, et armastus ja enesega rahulolu kaarega mööda käivad, on see häirekell, mis näitab, et pilk tuleks heita vedi allapoole – ega rinnad ole tähelepanuta jäänud. Kuidas oma armastuse allikas taas elule äratada?

Learn2Love juba aasta koolides!

Meil on hea meel teada anda, et Learn2Love.org on juba ligi aasta koolides erinevatele vanuserühmadele seksuaalsusest ja seksist rääkimas käinud. Vastuvõtt koolides õpilaste poolt  on olnud ootamatult soe ja eriti soojaks teeb südame see, kui lapsed ise paluvad õpetajatel meid tagasi kutsuda. Seega olemegi oma koolides esitletavat programmi laiendanud, nii et iga kord ikka uus ja huvitav oleks.

naistejutud

Lean2Love.org külas saatel Naistejutud! Kuula ja naudi!

Lean2Love.org külas saatel Naistejutud! Kuula ja naudi!

Täna on Dagmar Lambil «Naistejuttude» stuudios külas suisa kaks meest! Muuhulgas ka seksuaalsusest kõneleva ja noortele suunatud veebisaidi taga olevad Margus Sarmet ja Sven Truupõld avavad, mida nad seksist on õppinud, kuidas on see nende maailma mõjutanud ning paljastavad ka, milline naine on voodis tõeliselt hea.

Oh seda esimest armastust…

Oh seda esimest armastust…

Mäletan selgelt seda päeva, kui olin armunud. Nii nagu paljud ilukirjanduslikud romaanid kirjeldavad seda tunnet, et kõhus keerlevad liblikad, samm on ülikerge justkui lendaks jne, nii tundsin ka mina. Mu süda, kui mitte mu terve elu tollal kuulus mu klassivennale, kes oh õudust, elas kõrvalmajas. Kui ma aknast välja vaatasin ja juhtumisi teda nägin,

teadlikkuselaager

Teadlikkuselaager noortele 13+! Tule laagrisse!

Teadlikkuselaager noortele 13+! Tule laagrisse!

Teadlikkuselaager noortele ootab Sind, vanuses 13+ noort. Laager algab 26.06 kell 10 ja lõpeb 28.06 kell 15 Jõeäärse Puhkekülas. Laagris toimuvad põnevad praktilised töötoad ja tegevused eneseteadlikkuse avamiseks!

Laagris saad kogeda :
– tegevusi ja õpetusi enda annete avastamiseks ja nende teadlikuks kasutamiseks;

error: Alert: Sisu on kaitstud!